Producent ekologicznej folii stretch - Greenstretch

Obecnie praktycznie każda dziedzina przemysłu musi mieć na uwadze nie tylko osiąganie kolejnych celów biznesowych, ale również racjonalny i zrównoważony rozwój pod względem ekologicznym. Wszystkie przedsiębiorstwa zobowiązane są do korzystania z nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki którym da się zminimalizować produkcję szkodliwych dla otoczenia odpadów. Na szczęście, również w przypadku opakowań dostępne są nowoczesne rozwiązania, takie jak ekologiczna folia stretch. Greenstretch to innowacyjny produkt, z którego korzysta coraz więcej firm.

Producent ekologicznej folii stretch
obrazek prezentujacy

Ekologiczna folia stretch

Greestretch to ekologiczna folia stretch, która została stworzona z myślą o ochronie środowiska. Jest produkowana z biodegradowalnych materiałów, co oznacza, że nie powoduje zanieczyszczenia środowiska. Dobór odpowiednich materiałów pochodzących z odnawialnych źródeł jest kluczowy. Podczas produkcji ekologicznej folii stretch stosuje się skrobię kukurydzianą, ziemniaczaną oraz kwas polilaktynowy pozyskiwany z roślin. W produkcji można również wykorzystywać materiały pochodzące z recyklingu.

Folia stretch z recyklingu - czym się cechuje?

Dzięki temu, że proces produkcji folii stretch jest w pełni przyjazny dla środowiska, można stosować ją na szeroką skalę w różnych gałęziach przemysłu. Przedsiębiorcy decydują się na jej zakup, ponieważ producent do jej wytworzenia wykorzystuje materiały przeznaczone do recyklingu, a jednocześnie końcowy produkt nie traci przez to na wytrzymałości. To właśnie wytrzymałość jest najważniejszą cechą folii Greenstretch, ponieważ dzięki niej można skutecznie zabezpieczać wiele towarów przeznaczonych do sprzedaży lub owijać całe palety, tym samym przygotowując je do transportu.

Właściwości ekologicznej folii Greenstretch

Ekologiczna folia Greenstretch wykazuje wysoką odporność na rozdarcia i uszkodzenia, co pozwala na bezpieczny transport oraz przechowywanie produktów. Jest w pełni bezpieczna, zatem można z niej korzystać, jednocześnie zachowując równowagę ekologiczną. Greenstretch to bardzo uniwersalna folia, która może być wykorzystywana do pakowania różnych wyrobów w zależności od tego, co jest produkowane w danym zakładzie. W praktycznie każdych warunkach ten produkt zachowuje swoją pierwotną wytrzymałość.