Preparat do usuwania oleju z kostki - Oil-Ex spray

Tłuste plamy pojawiające się na kostce brukowej są częstym problemem. Niestety, ze względu na właściwości oleju zabrudzenia powstające z jego winy nie tylko wyglądają bardzo nieestetycznie, ale dodatkowo bardzo trudno je usunąć. Jednak wcale nie musi tak być - Oil-Ex spray jest niezawodnym środkiem, który szybko poradzi sobie z tym problemem. Produkt cechuje się nie tylko niesamowitą wydajnością, ale również bezpieczeństwem i prostotą w użyciu, dzięki czemu pozbycie się problemu możliwe jest od ręki.
środek do czyszczenia kostki z oleju

Oil-Ex, środek do usuwania oleju z kostki brukowej - gdzie kupić?

Zasada działania preparatu Oil-Ex jest prosta, ponieważ środek ten rozpuszcza plamy po oleju silnikowym bez żadnych problemów. Swoją wysoką skuteczność produkt zawdzięcza składowi, który został dobrany w taki sposób, żeby zapewnić jak najlepsze efekty. Przemyślana konsystencja sprawia również, że za pomocą sprayu Oil-Ex możliwie jest również czyszczenie pochyłych powierzchni, ponieważ nie spływa on zgodnie z grawitacją. Preparat można zakupić w profesjonalnym sklepie z produktami do czyszczenia powierzchni brukowych takim jak Heus.pl.

Preparat do usuwania oleju z kostki Oil-Ex spray - specyfikacja

Oprócz czyszczenia kostki brukowej preparat Oil-Ex sprawdzi się równie dobrze w przypadku usuwania plam z cegły, kamienia naturalnego, terakoty czy prefabrykatów betonowych. Preparat jest przeznaczony do czyszczenia zabrudzeń z oleju silnikowego, opałowego, przekładniowego i napędowego. Użycie przebiega niezwykle prosto, ponieważ wystarczy wstrząsnąć puszką, a następnie rozpylić produkt w miejscu, gdzie znajduje się plama, która ma zostać zlikwidowana. Należy pamiętać, żeby nie stosować preparatu na gorących bądź zamarzniętych powierzchniach.

Środek do usuwania plam z oleju na kostce brukowej Oil-Ex - cena

Jeżeli zdecydujesz się na zakup preparatu ze strony producenta Heus.pl, możesz liczyć na bardzo konkurencyjną cenę. Kwota odnosi się do zbiornika o pojemności 500 ml i wadze 0,6 kg. Cena produktu jest tym bardziej atrakcyjna, że stosunkowo niskim kosztem możesz osiągnąć bardzo zadowalające efekty samodzielnie. Dzięki temu nie musisz decydować się na wsparcie specjalisty. Łatwość stosowania preparatu zapewnia najlepsze efekty bez potrzeby posiadania specjalistycznego sprzętu lub wiedzy do usuwania zabrudzeń z brukowej powierzchni.

Środek do czyszczenia kostki brukowej z oleju (Oil-Ex) - opinie zadowolonych klientów

Bardzo fajna sprawa zamówiłem Oil ex i od razu kiedy go odebrałem zabrałem się do pracy, byłem zaskoczony tym, że tak szybko dal sobie radę z tłustą plama która była na podjeździe już od bardzo dawna i ciągle mnie denerwowała jak ją widzisłem. Polecam

Darek

Zamówione, odpakowane i wszystko super. Użyłem praktycznie od razu jak otrzymałem produkt. Bardzo łatwo się używa więc bez problemu udało mi się ogarnąć co i jak mam zrobić, efekty są bardzo zadowolone więc z czystym sercem moge powiedziec że warto

Józek

Jakiś czas temu okazało się że z mojego samochodu cieknie olej silnikowy, ale niestety zanim się zorientowałam n a podjezdzie była już wielka olejowa plama, zastanawiałam sie co mam z tym zrobic, ale na szczęśćie kolega polecił mi spróbować użyć środka oil ex i zadziało super!!

Ania

Prowadzę warsztat samochodowy i tłuste plamy prześladuja mnie w sumie odkąd pamiętam, próbowałem różnych sposobów ale trzeba przyznac ze nie pamietam kiedy byłem tak zadowolony z rezultatów jak po ostatnim użyciu oil ex, plamy zniknęly szybko wiec polecam

Radek