Czyszczenie kostki brukowej - Pozbądź się przebarwień!

Aby kostka stale wyglądała doskonale, należy o nią regularnie dbać. Pojawianie się różnego rodzaju rdzawych nalotów, a także wykwitów wapiennych jest zupełnie naturalnym zjawiskiem. Wystarczy zażelaziona woda czy dość mocno stężony nawóz, aby na kostce brukowej pojawiły się nieestetyczne plamy. Ich zwalczanie nie jest tak łatwe, gdyż tego typu produkty wnikają znacznie głębiej, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Aby skutecznie poradzić sobie z tym problemem, należy zastosować specjalistyczny środek, którego skład pozwala na pozbycie się wszelkich przebarwień z kostki brukowej. W tym celu warto postawić na sprawdzone produkty, w tym preparat HeUs.
przebarwienia na kostce brukowej

Czyszczenie kostki brukowej - Sposoby

Sposobem na kompleksowe doczyszczenie kostki brukowej jest zastosowanie preparatu HeUs. Środek ten ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. Użycie go pomoże w skutecznym zwalczaniu wszelkiego rodzaju wykwitów wapiennych czy przebarwień będących wynikiem kontaktu bruku z zażelazioną wodą. W zależności od stopnia zabrudzeń można zastosować preparat w formie stężonej bądź rozcieńczyć go w proporcjach od 1:1 do 1:20 z wodą. Taka forma będzie też zalecana w przypadku wrażliwych powierzchni. Istnieje możliwość rozprowadzenia środka za sprawą opryskiwacza bądź umycia całej powierzchni objętej zabrudzeniami za pomocą szczotki. Należy zadbać o to, aby preparat nie miał kontaktu z roślinami. Ważnym momentem, o którym należy w tej kwestii pamiętać, jest spłukiwanie środka. Najlepiej robić to od najwyższego punktu ukształtowania terenu.

Sprawdź produkty heus!

Czyszczenie kostki brukowej - Produkty Heus rozwiązaniem!

Produkt HeUs to doskonały sposób na poradzenie sobie z zabrudzeniami kostki brukowej. To profesjonalny preparat, który stosowany we właściwy sposób może przynieść niebywałe korzyści. Estetyczna ścieżka w ogródku czy zadbany podjazd to kwestie, które są niezwykle istotne dla wielu osób. HeUs stanowi produkt pozwalający na zachowanie ich w doskonałym stanie. HeUs to najskuteczniejszy środek tego typu, co potwierdzają zarówno wiodący producenci kostek brukowych, jak i duże grono zadowolonych klientów. Za sprawą precyzyjnie opracowanej receptury preparat ten jest niezwykle skuteczny. Firma opracowała wyjątkowy skład, który nie ma sobie równych. To właśnie tej jakości zawdzięczać można niezwykłe działanie preparatu.